Kyllä asia niin,että ...

4346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yhtä laadukkaita kuin nokiat mutta muotoilu ratkaisee näköjää

Äänestä
  • jotka Samppoja haukkuu jotain omia kokemuksia? Itse monta vuotta Nokian käyttäjänä ostin äskettäin Sony Ericssonin ja nyt noin kuukausi sitten Samsungin ja kyllä mielestäni molemmat parempia kuin Nokian puhelimet. Mutta kyllähän se ulkonäkökin hieman tietenkin vaikuttaa.

    Äänestä

  • Perustele väitteesi.Itse olen sitä mieltä että samsung on laadukkaampi puhelin kuin nokia.Edellinen
    puhelimeni oli samsung jossa ei ollut mitään vikaa mutta kehitys vaan meni sen mallin ohi ja tuli pitkän tauon jälkeen taas ostettua nokia.Nokian jätin aikoinaan siksi koska ne eivät pelanneet.Milloin nokiasta hajosi näyttö milloin ei latautunut milloin ei löytänyt verkkoa.Nyt taas tuntuu
    ettei nokia ole parantunut yhtään kaiken maailman pugeja puhelin täynnä (Nokia N70).Vaimolla on ollut kaksi samsungia eikä kertaakaan ole tarvinut
    turvautua huoltoon tai korjaukseen.Siis mielestäni
    nokia huonoa laatua ei voi edes verrata samsungin huippu laatuu.Mikäs malli se oli joka viimeisenä myönsi puhelimilleen kahden vuoden takuun.

    Äänestä

perusteletko lisää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samppa (1.) kirjoitti:

Tämä pitää ehdottomasti (kyllä) paikkansa:
http://www.samsung.com/fi/presscenter/samsunglocalpress/samsunglocalpress_20051104_0000211736.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu