keskusta

ei ole mukavaa kun auraus autot jylisevät keskusTAN KADULLA VIIDELTÄ AAMULLA..ja hiekotus autot hiekottavat hiekkaa,,meteli on kova..et silleen..
3519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo onkin ollut viime aikoina todellinen ongelma. Varsinkin kun sitä luntakin on metreittäin XD

missä nämä aura-autot ovat ajelleet?

Äänestä
  • menisit aamusta vaikka töihin, niin ei häiritsisi. Suosittelen kokeilemaan.

    Äänestä

  • Hiekoittaja kirjoitti:

    menisit aamusta vaikka töihin, niin ei häiritsisi. Suosittelen kokeilemaan.

    Olen juuri töissä siellä ja ajan aura-autoa mut mun kuulosuojaimet on kadonnu ja meteli on kova...varsinkin kun ei oo lunta ja auraan urakka työnä turun katuja ja pakko saada hyvät tilit ens talviloman fuertufentura´n matkaa varten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meteli kirjoitti:

ei ole mukavaa kun auraus autot jylisevät keskusTAN KADULLA VIIDELTÄ AAMULLA..ja hiekotus autot hiekottavat hiekkaa,,meteli on kova..et silleen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu