Kannattaako iholääkärille mennä

Voiko iholääkäri määrätä sellaista lääkettä joka palauttaisi hiukset päähän ja jota ei apteekin hyllyiltä löydy ? ? Onko kellään kokemusta asiasta ?
3784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sairaala Laseri - Gefina 1mg/vrk

Äänestä

Hiussiirto on yks ratkasu.

Äänestä

Mistäköhän Helsingistä päin löytyy erityisesti miesten hiustenlähtöön erikoistunutta (ihotauti)lääkäriä. Jos jollakin on antaa jotain vinkkiä niin olis erittäin kiva juttu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiustenlähdön takia ? kirjoitti:

Voiko iholääkäri määrätä sellaista lääkettä joka palauttaisi hiukset päähän ja jota ei apteekin hyllyiltä löydy ? ? Onko kellään kokemusta asiasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu