Liitäntöjen erot

Mitä eroa on S-video TV-out / Composite TV-out liitännöillä.
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

erilaisia ja S-Videon kuvanlaatu on huomattavasti parempi.

Äänestä

S-video ei näy kuin mustavalkoisena jos ei omista
uutta telkkaria. Uudet (alle 3 v) varsinkin laajakuvamallit ovat aika varmoja näyttämään myös S-videon värillisenä.
Komposiitti näkyy vanhemmissakin.

Jouduin itse tilaamaan verkkokauppa.comista kaapelin jossa on myös komposiitin vaatimat johtimet yhdistetty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jannu kirjoitti:

Mitä eroa on S-video TV-out / Composite TV-out liitännöillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu