Olisiko kenelläkään mitään tietoa Puustellin alakerrassa olevasta saunailta paikasta? Kehen kuuluu ottaa yhteyttä vuokratakseen paikan? Kiitos etukäteen vastauksista.
apua saunailta paikasta
kyselevä ihminen
51065
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://www.jacuzzi.fi/
Ollaan kavereiden kaa vuokrattu musan paviljongin saunatilat.Sauna on erittäin tilava ja hyvät ja isot pukuhuone tilat ja takkahuone.Sin mahtuu n.30henkee.Ja oli erittäin halpa,ilta kuudesta yö kahteen makso jotain 40€.en ihan tarkkaa muista,mut vähemmän ku 50€ oli.
Suosittelen tätä paikkaa!Se on tommilantie kahdessa,ihan euromarketin liikenneympyrän vieressä.Kannattaa mennä paikanpäälle kyselemään ja tsekkaamaan paikat.
Onko tästä mitään kuvia tai muuta netissä?
Paikkana siisti, mutta muuten kehno. Vuokrasimme 2kk sitten paikan ja pettymys oli suuri. Takkaa varten sai "kourallisen" puita ja sauna tai oikeastaan kiuas oli ala-arvoinen.
yhtään liiottelematta saunan lämpötila oli ~30-40astetta vaikka kiuas oli täysillä kaksi tuntia.
Kiuas on sellainen pieneen vaatekaappiin suunniteltu hetivalmis. Omaklubin sauna on kuitenkin iso ja kiuas niin surkea että itku meinasi päästä.
Kävimme suihkussa lämmittelemässä.
jos kiukaaseen ei heittänyt vettä vartiin niin sen jälkeen ensimmäinen heitto sihahti, toinen kauhallinen ei edes sihahtanut. Jos tätä ongelmaa ei ole korjattu niin älä vuokraa paikkaa.
Kiukaana on kyllä tarpeeksi iso sähkökiuas, joka lämmittää hyvin koko saunatilan. Joskus aikaisemmin tilanne on voinut olla eri, mutta näin tällä hetkellä.
Muuten suosittelen saunatilaa..on viihtyisä ja sijainniltaan hyvä..