Kenelle WWE vyö pitäisi antaa? Omasta mielestäni heti Survivor Seriesin jälkeen Cenan luultavasti voitettua Anglen, tulisi Edge ja käyttäisi sen sopimuksensa ja nappaisi voiton. Sit Edge pitäis sitä muutaman kuukauden ja Wrestlemaniassa häviäis sen jollekkin.
Mitä mieltä olette tuosta tyylistä. Ja kertokaa toki miten itse tekisitte.
Mitä mieltä olette tuosta tyylistä. Ja kertokaa toki miten itse tekisitte.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tekisin niin että lakkauttaisin tuon saippuasarjan ja laittasin miehet kehään ja se joka tulee tajuissan viimeisenä pois sais pitää vyönsä..
Onhan noita jo olemassa, jos ei saippua kiinnosta, katso niitä. Toisia ihmisiä tällainen "saippua" kiinnostaa joten anna meidän katsella sitä.
Aina joku jaksaa tehdä itsestään idiootin alkamalla uhoamaan täällä siitä kuinka showpaini ei ole oikeaa, NO PERKELE EI NE UKOT KUOLE LEFFOISSAKAAN OIKEESTI !!
Koittakaa jo tajuta että showpaini on eräs viihteen muoto jolla on omat faninsa.