Levy isälle!

Poltan levyn isälle kun ei oikein ole rahaa mihinkään kummoiseen, hauskaa tässä on se että ei ole hajuakaan mistä isä tykkää :DD tai siis mistä nyt 42 vuotias pitää, jotain iskelmää!

Olisko kellään mielessä mitn hyviä/hyvää biisi ehdotuksia?
1485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meian iska (41v) ainaski diggaa pelimiesta iha taysilla! levylle vaan, ainaki jos isas omistaa yhtaa huumorintajua.. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jen kirjoitti:

Poltan levyn isälle kun ei oikein ole rahaa mihinkään kummoiseen, hauskaa tässä on se että ei ole hajuakaan mistä isä tykkää :DD tai siis mistä nyt 42 vuotias pitää, jotain iskelmää!

Olisko kellään mielessä mitn hyviä/hyvää biisi ehdotuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu