ostakaa 2k iron oreja.

myyn 2k iron oree. ostakaa!!!
5204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

paljon maksaa ostan heti?!

Äänestä
  • niin kui paljon sä maksaisit? addaa friendiks powerslam93. tuun iltapäivällä pelaamaan ja illalla pistä sun nimi tonne kun kirjotat jotain.

    Äänestä

  • powerslam93 kirjoitti:

    niin kui paljon sä maksaisit? addaa friendiks powerslam93. tuun iltapäivällä pelaamaan ja illalla pistä sun nimi tonne kun kirjotat jotain.

    miekkamies b

    Äänestä

mä osta kui pal ea mielummi baarei

Äänestä
  • on vaan pelkkiä oreja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


powerslam93 kirjoitti:

myyn 2k iron oree. ostakaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu