Onko kukaan rakentanut Kontion huviloita.Itse olen tällä hetkellä kiinostunut tosta Kontio Salomaa huvilasta.Jättitoimitushinnaksi näkyy muodostuvan n.21 590€.Eli kertokaa kokemuksia kyseisen firman hyvistä ja huonoista puolista ennen kuin teen lopullisen päätöksen hankinnasta.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kontio on hyvä firma, ainoastaan risoo se että brändistä joutuu maksamaan 25% ylihinnan.
Täällä lisää Kontio-juttua:
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=&some_words=kontio%2C+kontiotuote&exclude_words=&exact_words=&conference=kes%E4m%F6kki&poster=&sort=relevance&search_interval=fixed_interval&fixed_interval_time=0&sd=01&sm=01&sy=2005&ed=11&em=11&ey=2005&hpp=25
Kiitoksia paljon.Tämä auttaa jo paljon päätöksen tekemisessä.
Itselläni on kontion ok talo ja kontion mökki ja itselläni on yritys joka on kontion kanssa tekemisessä ja voin kertoa että brändi ei kontion kohdalla maksa mitään!