Ilmaista

No niin nyt kun sain huomionne...
Kertokaa kuinka 316i -95 tyhjäkäyntiä säädetään?
2381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ollu huano ;)
mut mä en osaa neuvoa ku en tiiä autoista mitää :)

Äänestä

Omistin aikoinaan M40-moottorisen pikkubemarin. Kun käytin sitä merkkiliikkeellä hihnanvaihdossa, kyselin sen moottorin säädöistä yms. Heidän vastaus oli, että moottorinohjausjärjestelmä (motronic) hoitaa tyhjäkäynnit sun muut ja että niiden säätöön ei ole tavan mekaanikolla mahdollisuutta. Vastaus kysymykseesi on, että tarkista asia vielä merkkiliikkeeltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seksiä! kirjoitti:

No niin nyt kun sain huomionne...
Kertokaa kuinka 316i -95 tyhjäkäyntiä säädetään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu