Rhannalle!!!

Säkö poistelet viestejäni? Miksi? Kaikki ovat olleet asiallisia!!! Onko sulla jotakin mua vastaan? Minä kuule tiedän kaikesta kaiken joten pidä pääsi kiinni! Pyrin moderaattoriksi tälle palstalle ensi viikolla! Rakastan Anna Erikssonia, mutta sä varmaan vihaat häntä? Mitä pahaa se on sulle tehnyt? Hänhän on niin mukavan näköinen!!!

Taidat olla se sama, joka hankki mulle bännin Sonata Arctican forumiin vai oliko se sun sisko????

Olisi paras jos ei olisi moderaattoreita ollenkaan!!!

3

330

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rhanna

      En ole hankkinut sinulle mitään porttikieltoa toiseen forumiin eikä tietääkseni siskonikaan koska sellaista minulla ei ole. En vihaa Anna Erikssonia, pidän hänen musiikistaan. Anna ei ole minulle mitään pahaa tehnyt, sillä en ole koskaan tavannutkaan häntä.

      Koska tällä palstalla on jo sheriffi, et valitettavasti voi pyrkiä sheriffiksi ellen ilmoita vapaaehtoisesti ylläpidolle luopuvani tehtävistäni, jota en aio tehdä. Ylläpito tietää sähköpostiosoitteeni, joten turhaa on minun nimissä yrittää lähettää viestejä ylläpidolle. Olen pahoillani.

      Minulla ei ole mitään sinua vastaan ja en ole ainoa joka on mahdollisesti viestejä poistanut. Myös ylläpito voi sen tehdä, jos katsovat viestin asiattomaksi. Ilmoitukset asiattomista viesteistä menevät myös ylläpidolle. Jotkut voivat kokea viestit asiattomiksi ja siitä syystä ilmoittavat halunsa että se poistettaisiin ja jos katson aiheelliseksi poistaa viestin, oli se sitten sinun tai jonkun muun, teen sen tai sitten ylläpito tekee sen.

      Olen sinua vanhempi, joten en aivan jaksa uskoa että juuri sinä tietäisit kaikesta kaiken. Ei millään pahalla.

    • Tarkkajäbä

      ""Taidat olla se sama, joka hankki mulle bännin Sonata Arctican forumiin vai oliko se sun sisko????""

      kertoo jo paljon sinusta. Et taida tulla juttuun missään foorumissa.
      Mielestäni olet myös Muusikoiden-netistä saatut monoo.

      • on "muusikoiden-netti"???? En muista kuuleenikaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      316
      7629
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      57
      4017
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3458
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      72
      3211
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      114
      2874
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      46
      2718
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      53
      2551
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      68
      2336
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      77
      2148
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      101
      1983
    Aihe