Tarjalle

Life sucks and then you fucking die you know!!!
2395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa olla vähän tyhmä nainen - tai sitten miehensä vietävissä. Jos kerran oli luvannutkin lopettaa, niin miksi kaksi kulunutta viikkoa meni sellaisen järkytyksen vallassa kuin kertoi. Egoon otti kipeää.

Argentiinalainen koreografia säälipisteitten keräämiseksi oli totaalinen floppi. Vähäiset entiset sympatiani menivät sen silean tien ja taiteilijatar teki itsestään naurettavan.

Äänestä
  • Tarja saa olla järkyttynyt asiasta! Jos itse olisit samassa tilanteessa niin varmasti olisit järkyttynyt sinäkin. Vaikka Tarja olikin jo ilmoittanut että lähtee myöhemmin soolouralle, niin tarkoittaako se muka sitä että sen pitäisi olla täysin tunteeton tällaisessa yllättävässä tilanteessa? Kauhealta tuntuu koko media- mylläkkä. Yritetään ihmiset muistaa että kyseessä on ihan oikea ihminen, ei mikään sarjakuvahenkilö. Tunteet on Tarjallakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ozzy kirjoitti:

Life sucks and then you fucking die you know!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu