Herrani en oikein ymmärrä , miksi annoit rakkaan poikasi kuolla ristillä puolestani, hän rakastaa suo ja hän rakastaa muo, veren voima on ihmeellinen
Herrani en oikein ymmärrä
Uutta:
4274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei kukaan tule isän luokse muutoin kuin minun kautta. Minä tie toduus ja elämä (näin sanoo jeesus)
sanomista! eikö näin ole ?
n.
olevaa sanomaa, armoa, sen vuoksi heillä oli suunnitelma miten hävittää myös kristinusko, he luottivat 'veren voimaan' ja vahvemman oikeuteen murskata ne keitä he pitivät heikompina. Tästä asenteesta heidät tunnistaa: heillä on vastaus kaikkeen, he eivät välttämättä tiedä mitään mistään, mutta he tietävät asioitten merkityksen, ja sillä asialla millä heille ei ole merkitystä, he eivät anna mitään arvoa ja ovat valmiit ihan mihin tahansa, jos heidän pyrkimyksiään uhataan, kaikki keinot sallittuja??
heidät tunnistaa myös siitä, mitä kaikkea he vastustavat, ei siitä mitä he sallivat. Sillä itselleen heillä ei ole mitään rajoja, mikä tahansa käy jos siitä vain on heille hyötyä.
(tässäkö se oli se kummallinen viesti, joka on poistettu,jossa luki TUO KUULOSTAA UHKAAVALTA)?? kuulin siitä, se on kadonnut??