Tarja Tarja parka.. Oli tukalaa kattoa sitä teeveestä kun se itki :( Tarjan sais laittaa uudelleen Bändiin.. Aivan sääliksi kävi Tarjaa.
Toivottavasti Tarja selviää tuosta..
Toivottavasti Tarja selviää tuosta..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vitun säälittävä teeskentelijä. Nightwish on muutenkin helvetin huono bändi. Toivottavasti se diiva ei vingu enää ikinä.
enpä sano juuta enkä jaata mutta johan oli aikakin.. voi olla mitä mieltä ite haluaa mutta tarja oli kyllä aika kusipäinen diiva. saipahan ansionsa mukaan. ei kannata sääliä jotain joka ei sitä edes kai kaipaile.. mutta toivoisin myös etten kuulisi tarjasta enää ikinä. ämmä vois painuu helvettiin ja sanoa saatanalle terveisiä.. ihan vaan mun mielipide asiaan..