Kaverini veti lääkkeitä!!!

kaverini veti yliannostuksen buranaa. olen kai huono ystävä kun en pystynyt estämään. kuinka vaarallista on kun se otti 5 purana 800 sta?????. vastatkaa heti kun tiedätte ja mitä mun pitäis tehdä
4819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mut luutavasti ei tule mitään.
Kaveri vetäs 100 disperiiniä ja sille tuli kauhee päänsärky.

Äänestä

3200 mg maksimi annos vuorokaudssa.
Munuaiset voi sanoa poks'.
Tulee luultavasti vaan tosi kipeeks'.

Äänestä

Juu tykkään itsekkin syödä lääkeitä. Varsinkin jos olen kipeä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maailman huonoin ystävä kirjoitti:

kaverini veti yliannostuksen buranaa. olen kai huono ystävä kun en pystynyt estämään. kuinka vaarallista on kun se otti 5 purana 800 sta?????. vastatkaa heti kun tiedätte ja mitä mun pitäis tehdä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu