on finaalissa kappas vaan juuri ne Kakon ja Pimiän suosikit eli Perttu, Mika ja Tiina ja homma haiskahtaa kyllä pahasti etukäteen käsikirjoitetulta, ainakin äänestystuloksia on näpelöity niin että finaaliin on saatu väkisin ne juontajien ja muun tiimin suosikit ja katsojilta taas vaan viety rahat ja huijattu.
Mikäli Tiina ei putoa
huomenna...
4630
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hulluja?
ketään äänestänyt ja aina tähän mennessä on pudonnut se kenet olen halunnutkin, ja alusta asti olen pertun voittoa halunnut, ja tuntuu ettei edes tarvitsekkaan äänestää kun asiat näyttää menevän just niinkun haluunkin x) unohtakaa äänestämiset, älkää hyvät ihmiset antako rahaa ahneille bb tuottajille vai mitä ovatkaan, heheh..
et voi voittaa etkä valittaa lopputuloksesta mee koppaas maate vattalles
Pertun voittavan ajattelisi samoin, voipi olla että tulee pikku yllätys lopussa. Mikään ei ole niin varmaa kuin epävarma. :)