Olemme lähdössä joukukuussa Puerto Ricoon ja hotellina on siis finnmatkojen Punta del Rey. Erityisesti kiinnostaisi, minkälainen ja -tasoinen puolihoito hotellissa on? Entä ovatko huoneistot siistejä? Muutkin kokemukset hotellista ja Puerto Ricosta ovat erittäin tervetulleita!
Hotelli Punta del rey/puolihoito?
veeper
3767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Unohtui vielä kysyä, että onko Puerto Ricossa kovasti vaivaa sisäänheittäjistä tai muista kaupustelijoista?
Keskustan ostoskeskuksessa on muutamissa ravintoloissa epämieluisia sisäänheittäjiä. Hyvän ravintolan tunnistaa siitä, että siinä ei ole sisäänheittäjää.
Puerto Ricossa on pienen matkan päässä Amadoresin hieno ranta. Sinne pääsee merenrantaa mukailevaa polkua pitkin. Amadoresissa on hyvät palvelut esim. ravintoloita useita ja suihkut yms. sos. tilat.
Kyselin juuri itsekin tietoja samasta hotellista osoitteessa: ww.soneraplaza.fi. Sain vastauksia ja ne varmaan kiinnostavat myös sinua. Käypä vilkaisemassa ja mukavaa lomaa. Me lomaillaan tammikuussa.