merkki valot

miten vaihdan tausta valot radio konsuliin .samalla myös sammuneet lämmitys litteen ym valot jotka ovat saman etulevyn takana
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko c5 autosi jos on niin olet painanut varmaan valojen sammutus kytkimen päälle.Onko näin?

Äänestä

Jos kaikki mittariston valot palavat niin sitten et ole ylimääräisten valojen sammutusnappia painanut.Mutta kokeile auton käydessä painella sitä keskikonsolissa olevaa soikion muotoista namiskaa siinä on symboolina ympyrä jonka toinen puoli on musta ja toinen puoli valkoinen.Ellei se auta niin sitten valoja on pimeänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jcu kirjoitti:

miten vaihdan tausta valot radio konsuliin .samalla myös sammuneet lämmitys litteen ym valot jotka ovat saman etulevyn takana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu