Perttu huitulan tuuttiin

On jo aika! Enää ei meidän tarvitse! Poju kotiin! nimmareita jakamaan ja takeltelemaan haastatteluissa... willkommen, bieneveu, welcome
5422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Perttuhan on paras tyyppi koko talos. eihän sitä saa aieltä häätää. se on ainut jätkä joka on oma ittensä muut fuulaa. tiina ja läski terhi pois ja nopeesti. perttu on oikeesti aito show mies.

Äänestä
  • 4-EVER!

    Äänestä

  • Kysyn vain, että missäpä näet Terhissä läskiä?

    Äänestä

  • anorektikko? kirjoitti:

    Kysyn vain, että missäpä näet Terhissä läskiä?

    jaa että mihnä??? no voi voi taidat olla itte samaa katekoriaa niin et nää sitä ollekkaan. terhillähän on jumalaton MAHA rasva renkaita on vaikka joka tyypille jokka on bb talos.. kato ite peiliin niin vastaus on sielä.

    Äänestä

Kyllä jo joutaa kotia. virnistelköön sitten...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


antiperttufani kirjoitti:

On jo aika! Enää ei meidän tarvitse! Poju kotiin! nimmareita jakamaan ja takeltelemaan haastatteluissa... willkommen, bieneveu, welcome

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu