Näin jo toisen kerran elämässäni unta oikeasta lottorivistä.Nyt en muistanut aamulla herätessäni kuin osan numeroista, aiemmin muistin koko rivin, jota olen siitä saakka veikannut.Ei kyllä oo tärpänny toistaiseksi =(
Oikeat lottonumerot
4
436
Vastaukset
- Sorcerer
Numeroilla on myös symbolinen merkitys sellaisenaan.
Esim. numero yksi merkitsee kokonaista persoonaa. Numero yhdeksän henkistä tiedostamista. Numero neljä on psyykeen neljä päätoimintoa tunne, ajattelu, intuitio, elämys. jne jne...
Toki on mahdollista, että olet nähnyt ennenunen, jonka perusteella voitat lotossa. On myös mahdollista, että unesi on toiveuni, toivot lottovoittoa niin kovasti, että alitajuntasi sen sinulle antaa. Itse tiedät parhaiten mitä unesi sinulle merkitsee.
Sorcerer - Rosa
Voitin lotossa vuonna 2007. Nyt elelen ulkomailla auringon paisteessa! :) salaisessa piilossa.. Kiitos ennustuksistasi!
- Höyhensaari
Minä näin kerran unta lottorivistä. Ainostaan numero 1 oli näkyvissä ja muut numerot oli vedetty mustalla värillä yli siten ettei niistä nähnyt mitä ne olivat. Seuraavan kerran, kun oli lotto, niin se numero 1 oli oikein.
- rvtbt6b
vittu,että olet tyhmä hah.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004353
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421996- 611657
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331353Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26913Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10889Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696