MIKA ULOS TALOSTA!

Puhui Pertusta paskaa, joten ansaitsee lähteä!
5688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä paskaa......... koska ja milloin........ nyt on mennyt ohi!

Äänestä

TOLLESET KUSIPÄÄT VOIS TELOTTAA!!!PERTTU EI OO MKN VITUN PYHIMYS!!!!

Äänestä

Jep.

Se Perttua päiväkirjashuoneessa morkannut kiiltopää lähtee ensi sunnuntaina ulos....ja vieläpä varsin komeilla prosenteilla!!!!!

Äänestä

Eihän Mika mitään paskaa puhunu Pertusta, sanoi vain että alkaa väsyttää sen jutut. Ja niinhän ne väsyttää monta muutakin... sitä on muiltakin aikaisemmin kuultu. Tiina tinderellalle äänet!!! Ja sen jälkeen Terhi Kaksinaama ulos.

Äänestä

miten joku kehtasikaan puhua pertusta jotain kielteistä.kaikkien pitäisi vaan nuoleskella sen karvaista takapuolta ja nauraa sen jutuille vaikka kuinka ne kyllästyttäisi.miten ne on niin tyhmiä, että ei tajua että perttu fanit täällä ulkopuolella ei tykkää jos siitä puhutaan yhtään mitään negatiivista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mika ulos kirjoitti:

Puhui Pertusta paskaa, joten ansaitsee lähteä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu