Markkinaherkin mittari

Ei petä koskaan, nimittäin Oikotien - Myynnissä nyt.

Ja tänään on luku 16.003. Joten tasaista on meno.
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietämään miten ilmoiutukset päivitetään oikotielle. Kun huoneisto on pitkään ollut mynnissä se otetaan vähäksi ajaksi pois. Muutaman viikon päästä laitetaan uudelleen.

Siinä sitä sinulle tilastotietoa.

Usko pois

Äänestä
  • Lisäksi kun näitä päivityksiä tehdään jatkuvasti, ne tasoittavat itse itsensä. Toisesta päästä tavaraa ulos ja toisesta sisään. Aika yksinkertaista matikkaa. Eikö?

    Äänestä

  • Oikolukija kirjoitti:

    Lisäksi kun näitä päivityksiä tehdään jatkuvasti, ne tasoittavat itse itsensä. Toisesta päästä tavaraa ulos ja toisesta sisään. Aika yksinkertaista matikkaa. Eikö?

    kanssa tuo tasoittava vaikutus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikolukija kirjoitti:

Ei petä koskaan, nimittäin Oikotien - Myynnissä nyt.

Ja tänään on luku 16.003. Joten tasaista on meno.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu