accord pulttijako

elikä mikä mahtaa olla vm-90 accordin renkaiden pulttijako?
67330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Accordin pulttijako on 4x114,3mm ja keskireikä 64mm. Tämä pätee käsittääkseni Accordeihin vm. -02 asti, uudesta mallista en tiedä.

Äänestä

vaiheessa vaihtuu mutta -88 Accordissa on vielä 4X100 jako ja nykyisessä minkä omistan -95 siinä on tuo edellä mainittu jako.

Äänestä

Accord -89: 4x100
Accord 90-98: 4x114,3
Accord 99-: 5x114,3

Äänestä
  • Että,vm99 eteenpäin olisi viisi mutteria.Ainakin minun entinen Acco vm2000 oli neljällä kiinni.

    Äänestä

  • paikkaansa kirjoitti:

    Että,vm99 eteenpäin olisi viisi mutteria.Ainakin minun entinen Acco vm2000 oli neljällä kiinni.

    Korjaus vm 99-03 pulttijakoihin:

    Type R ja 2.3: 5x114,3
    muut: 4x114,3

    Äänestä

4*114,3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmm kirjoitti:

elikä mikä mahtaa olla vm-90 accordin renkaiden pulttijako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu