miksi digiboxini handan dvb-t 6000 tallettaa ilmeisesti millo haluaa onko jotain asetuksia ehkä väärin kun välillä tallettaa ihan normaalisti ja välillä ei ollenkaan esim. eilen illalla tallennettavat ohjelmat kyllä oli hävinny listalta mutta mihinkään ne ei ollu tallentunu eikä boxia oo räplätty tallennuksien aikana on vastaavaa kokemusta kellään
talentaa miten sattuu !!!
aapo
5800
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
2 tuntia.
että se on Handanin ominaisuus, tuotteessa ei ole mitään vikaa, hyväksy se tai palauta laite. Itselläni on valitettavasti samanlainen.
merkkejä joissa on sama ominaisuus?
nim. merk. osto edessä
noista tallenteiden epäonnistumisesta, mutta Medion 4200 on 18 kk:n aikana tallentanut kaikki ohjelmat silloin kun on pitänytkin.
Meillä samainen laite tallentanu kaiken niinkuin on pyydettykin =) Sulla varmaan joku "maanantai kappale"... Antennisignaali todennäköisesti heittelee ja pätkii.