Tiina Laiska!

Suorana n.1min sitten. ulkona terassilla pesevät ja tiina vain pyörittää noppaa sisällä. Ulkona käydään keskustelua Laiskasta Töpseli nenästä.
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tiina on siivous tehtävän tarkastaja. Valitsi itsensä muiden vastustelusta huolimatta tarkastajaksi. Toiset antoivat Tiinalle lisä nimen diktaattori.
Sellainen ilopiileri tuo Tiina mököttäjä on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terhin,mikan ja Pertun komm... kirjoitti:

Suorana n.1min sitten. ulkona terassilla pesevät ja tiina vain pyörittää noppaa sisällä. Ulkona käydään keskustelua Laiskasta Töpseli nenästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu