Kävipä näin köpelösti, että kun katselemaan omia ja kumppanini merkkejä, huomasin tällaiseksi..
Itse olen
Aurinko, Härkä
Kuu, Neitsyt
Nouseva, Neitsyt
kun taas kumppanini
Aurinko, Neitsyt
Kuu, Kaksonen
Nouseva, Leijona
Yhdistelmä vaikuttaa aika.. uhkaavalta.. (Meillä on aina pikkuisia riitoja ja näin, mutta ne sovitaan aina, kumppanini tosin ei vaikuta oikein leijonapiirteiseltä, mutta..)
En osaa sanoa tästä kuinka hyvin "sopisimme yhteen". Ainakin alussa tuntui että sopisimme, varsinkin kun härkä ja neitsyt, mutta nuo muut merkit kuten neitsyt ja leijona, sekä neitsyt ja kaksonen. Tuli- ja ilmamerkkien kanssa olen saanut vain sydänsuruja ja pakosta tulee mieleen onko tämäkin tapaus sellainen noiden merkkien mukaan (aina tosin on toivoa).
Menetän kohta yöuneni.
Olkaa kilttejä ja auttakaa!
Härkä ja neitsyt ja ongelmia nousevien merkkien kanssa..
Tauressa
1
375
Vastaukset
miksi sinun pitäisi menettää tämän takia yöunesi?vai onko tämä jonkinlainen provo?jos kerran suhteessanne kaikki muu toimii niin eihän silloin tätä pitäisi murehtia..no joo..jokatapauksessa.. jos sinua kiinnostaa nämä parisuhde asiat näin astrologisessa valossa niin meneppä osoitteeseen www.astro.com ja tee siellä parisuhdeanalyysi ja äläkä please menetä yöuniasi vaan suhtaudu analyysiin kriittisesti!
aargh..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1793470Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3742186Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii552157- 422028
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321481Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4161142Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1171039- 57958