Kokemusta Mestaritalo Mannisesta Jkl:n seudulla?

Moi vaan! Olisiko kellään kokemuksia tai muuten tietoa kyseisestä rakennusliikkeestä? Ovatko kovin buukattuja ja hinnakkaita, ja millaista on työn jälki? Harkitsemme Design-taloa, mutta siinäkin saa kuulemma hommailla riittämiin, ja toisaalta muutokset on tosi kalliita. Kiitos etukäteen!
2775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kalliimpi huomattavasti kuin design, mutta jälki on kyllä täysin eriluokkaa. Meillä on kokemuksia muuta kautta (ei siis aivan omia) ja en ole kuullut kuin pelkästään hyvää heistä. Jos haluaa laatua, niin suosittelen!!!

Äänestä
  • suosittele designia, ota sitten mielummin kastelli. Siitä on hyvää sanottavaa. Mutta kyllähän laatu väksisin maksaa, eli design-talon halvemmat hinnat selittyvät monilla ratkaisuilla.

    äskeinen rakentamista aloitteleva

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tumpelo kirjoitti:

Moi vaan! Olisiko kellään kokemuksia tai muuten tietoa kyseisestä rakennusliikkeestä? Ovatko kovin buukattuja ja hinnakkaita, ja millaista on työn jälki? Harkitsemme Design-taloa, mutta siinäkin saa kuulemma hommailla riittämiin, ja toisaalta muutokset on tosi kalliita. Kiitos etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu