ANTISTA EN OLE TYKÄNNYT KOSKAAN

Ihmettelen miten talon sisällä tykätään ANTISTA.
Typerät jutut, ämmämäinen olemus, ärsyttävä naama.
Tykkäsin Iinasta. Hän pelasi pelinsä, kun rupesi
viettämään öitään Antin kanssa. Mukamas salaa...
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..ärsyttävämpi. Hän oli kaikkien äitien ärsyttävin persoona.

Äänestä

Se antin muka hauska tarina invaliiditytöstä oli kyllä viimeinen pisara.

Äänestä
  • ..puuseppä..

    Äänestä

Antti on yksinkertaisesti ÄRSYTTÄVÄ! LUULEE olevansa hauska ja voittavansa koko vimpatin BB- potin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vanha akka vaan kirjoitti:

Ihmettelen miten talon sisällä tykätään ANTISTA.
Typerät jutut, ämmämäinen olemus, ärsyttävä naama.
Tykkäsin Iinasta. Hän pelasi pelinsä, kun rupesi
viettämään öitään Antin kanssa. Mukamas salaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu