Kokemuksia uudesta 307:sta?

Kertokaas miltä faceliftattu on tuntunut? Siihen pitäisi olla tehty muutoksia äänieristyksiin, onko kukaan vanhasta 307:sta vaihtanut huomannut mitään eroa?
2868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

suhtautua noihin parannuksiin! Esimerkki hyvä on 406 joissa piti olla erinäisiä ongelmia parannettu niin eipä kaikki parannukset ollut edes tehty silloin vain jo aikaisemmin, mutta vain tuotiin esiin uuden mallin tultua ja ongelmat silti säilyivät kutakuinkin samoina!

Äänestä

Äänieristyksen parantamiseksi ei faceliftin kohdalla ole tehty mitään.
Ainakaan koeajossa en eroa huomannut omaan
-04:een.
Kysyin myös myyjältä asiasta. Hän totesi, että muutokset ovat muualla kuin äänen eristämisessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Brainlezz kirjoitti:

Kertokaas miltä faceliftattu on tuntunut? Siihen pitäisi olla tehty muutoksia äänieristyksiin, onko kukaan vanhasta 307:sta vaihtanut huomannut mitään eroa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu