KAIKKI ÄÄNESTÄMÄÄN..

..MIKAA PIHALLE!!
14670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Taidan uhrata 5e siihen toivottavasti ei turhaan.

Äänestä
  • vielä itki että jotkut poket äänestäs pertun ulos....hhahahah vittu mikä pelle ne nauraa sille mikalla

    Äänestä

Äänestän kymmenen kertaa Mikaa, ovat Antin kanssa varmoja finaaliin jäämisestä. Perttu voittoon.

Äänestä

Laitan sievoisen summan Mikan äänestämiseen.

Äänestä
  • Yleensä ostan viikkorahoilla viinaa mut nyt hassaan kaikki Mikan pudotukseen...

    Äänestä

Äänestetään Mika ulos talosta, kun siihen on nyt ainutlaatuinen tilaisuus. On siinä ilmeessä sunnuntaina tosiaan näkemistä kun omasta mielestään ennakkosuosikille tulee lähtö talosta. Tindanrella Tiina kyllä tippuu jatkossakin.

ÄÄNESTÄ SOITTAMALLA Mika kaljupäätä

Soita numeroon 0700 715 03

ÄÄNESTÄ TEKSTIVIESTILLÄ

Lähetä 3 numeroon 17106 ja äänesi on rekisteröity.

Äänestä
  • Minä äänestän Perttua. Hänet vielä saadaan pois piereksimästä.

    Äänestä

  • Perttu.Non-idol kirjoitti:

    Minä äänestän Perttua. Hänet vielä saadaan pois piereksimästä.

    Kyllä Perttu kuuluu lähteä talosta. Höhlä mies. Huomenna voisi vielä kerran äänestää.

    Äänestä

  • Raimo kirjoitti:

    Kyllä Perttu kuuluu lähteä talosta. Höhlä mies. Huomenna voisi vielä kerran äänestää.

    ..AINAKIN 10 KERTAA.

    Äänestä

  • Raimo kirjoitti:

    Kyllä Perttu kuuluu lähteä talosta. Höhlä mies. Huomenna voisi vielä kerran äänestää.

    Tiinaa,laiskaa,tyhmää märehtijää.On kuin kuollut lapamato.Montako kertaa olette nähneet Tiinan tekevän ruokaa ym?Aina naama norsunvitulla,ei kiinnosta.

    Äänestä

  • Minä nainen kirjoitti:

    Tiinaa,laiskaa,tyhmää märehtijää.On kuin kuollut lapamato.Montako kertaa olette nähneet Tiinan tekevän ruokaa ym?Aina naama norsunvitulla,ei kiinnosta.

    Tuntuu että sillä on aina yksi vaihe päälle: vitutus ja laiskottelu. Mikään ei sitä saa muu ilahtumaan kuin muitten käskytys ja alistaminen märinällä. Kaikki joutuu olemaan vähän varpaillaan yleisen rauhan takia kun ämmä valittaa joka asiasta. Ehkäpä se huomenna poistuu takavasempaan eikä tule ikävä. Juhhaa käy sääliksi.

    Äänestä

  • Raimo kirjoitti:

    Kyllä Perttu kuuluu lähteä talosta. Höhlä mies. Huomenna voisi vielä kerran äänestää.

    '''''

    Äänestä

niin äänestän minäkin perttua vaikka sata kertaa kunhan saadaan se ulos kaivelemasta nenäänsä tuolta talosta TÄNÄÄN, kaikki joukolla mukaan...

Äänestä
  • koska kaivelee muniaan,samoin tekee antti.sitä paitsi mika on kuttumainen "puukottaja".mika saa minulta ääniä noin 100 kertaa mulla on varaa siihen,tuskinpa pertun kakaramaisilta äänestäjiltä löytyy liikaa rahaa.äippä antaa viikkorahaa korkeintaan 20e ja nehän menee röökiin ja kaljaa.toista se on eläkeläisellä,raha on päässyt tekemään pesän,on mistä ottaa.mika ulos pokettamaan .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perttu-fani kirjoitti:

..MIKAA PIHALLE!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu