Tietääkö kukaan Jussin,Jyrkin,Timo-Timon,Archien tai Bazien puhelin-numroa? PS.OLKAA kilttejä älkääkä lähettäkö mitään tyhmiä viestejä. Mä pahoitin mieleni kun luin yhden
hello
5
1288
Vastaukset
- eräs killi vaan
...tiedän missä Jyrki työskentelee(siis bändin ulkopuolella), siskoni on samassa paikassa töissä ja pystyisi hommaamaan hänen puhelinnumeronsa jos haluaisi. Hähhähhähhää.
Luuletko todella, että julkimoista on hauskaa että hysteeriset fanit soittelevat ja häiristesevät heidän yksityiselämäänsä? >:)- eräs killi vaan
... siis "häiritsevät".
- Tantta6
Mulla oli Pasin numero mutta poistin sen..Se on selkäänpuukottaja, valitettavasti:(
- yks vaan
mulla on yhden niistä numero, mutta luuleeko joku todellakin, että kukaan antaisi kenenkään kaverinsa numeroa tuntemattomille? Ja tiedän, että ne saa jatkuvasti ahdisteluviestejä ties keneltä.
- 69 operaattoria
http://www.youtube.com/watch?v=wcObvoExEE0
Eipä kannata ryhtyä siihen hommaan sitten alkuunkaan. Vaikka jyrki niin kovasti laulaakin, että: "call me", se voi aiheuttaa monia ikäviä tilanteita, ensinnä linjat menevät sekaisin keskenään nasan kanssa ja avaruussukkulat laukeavat.. :S.
..Ja eipä ole mukavaa sekään, sitten kun jyrki lopulta vastaa silitysrautaan... se tekee aika gutaa ja helevetinmoinen käry.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104748- 47664
- 36633
- 47623
- 30611
- 40605
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34567- 50560
- 37506