EI ENÄÄ HUVITA!!

HAISTAKAA PASKA KAIKKI!!
3858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mieten voit? vaikutat vähän kyllästyneeltä?

Äänestä

Mokoma teinix...

Tulet tänne foorumeille ilman mitään parempaa sanottavaa... no onhan sekin tavoite...

Äänestä

EHEHEH pistetään oikein lapsellinen vastaus ok
mä voin haistaa mutta jos sä maistat eka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saatana. kirjoitti:

HAISTAKAA PASKA KAIKKI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu