Minne

Lähteä kanssani matkoille? Minä haluaisin ehkä Afrikkaan takaisin.
5797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

-Galapagossaarille, Peruun, ja Afrikkaankin. Japanissakin olisi jännä käydä.

Äänestä

sinne missä, meri on sinivihreä, aurinko paistaa, ilma on lämmin, ja auringonlasku on kaunis.

Äänestä
  • väliä minne maailmankolkkaan, jos sinä vain olisit kanssani..

    Äänestä

  • mitään kirjoitti:

    väliä minne maailmankolkkaan, jos sinä vain olisit kanssani..

    että mikään noista ei näytä siltä miltä joskus, eikä tule näyttämään ilman sinua........ :(

    Äänestä

Rakkauden ja seksuaalisuuden astraalitasolle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haluaisit kirjoitti:

Lähteä kanssani matkoille? Minä haluaisin ehkä Afrikkaan takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu