parransänki + näpyt

Moi! Tyhmä kysymys: Onko kenellekään (tytölle) aiheuttanut poikaystävän parransänki ihoärsytystä ja näppyjä..?? Siis niinku pussatessa ja sillei. Mä en muutakaan selitystä keksi pienelle alueelle nousseille näpyille. Ihan kuin joku allerginen reaktio.
1401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvin mahdollista. Itselläni kuiva ja herkkä iho: mieheni sänki rikkoo naamani, siispä suukottelemme vain aamuisin parranajon jälkeen. Jopa karheat villakangashousut ärsyttäneet polveeni kuivan "röpelön". On muuten entiset housut ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auts! kirjoitti:

Moi! Tyhmä kysymys: Onko kenellekään (tytölle) aiheuttanut poikaystävän parransänki ihoärsytystä ja näppyjä..?? Siis niinku pussatessa ja sillei. Mä en muutakaan selitystä keksi pienelle alueelle nousseille näpyille. Ihan kuin joku allerginen reaktio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu