Sex-Saari

Minulla on Pikisaaresta aika "aktinen" käsitys, mites muilla? Tuntuu, että sieltä irtoaa tälläiset elämän perusasiat aika helposti.
"muutaman kerran köyrinyt"
145463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

yritätkö jotain urbaanilegendaa kehitellä ?

Mulla on pikisaaresta aika arktinen käsitys, vähän niinkuin jostain vankilasaaresta.

Elämän perusasiat.. mitähän sä tarkoitat ?

Äänestä
  • yritätkö jotain urbaanilegendaa kehitellä ?


    Vai että arktinen? Tampioita molemmat.

    Äänestä

Että olet VAIN muutaman kerran köyrinyt.

Äänestä

Olen jo 69-vuotias eläkeläinen ja vihaan kommunisteja mutta siten varsinaiseen asiaan. Tämä on aivan totta, kesälläkin pitävät niitä parvekkeita ja ikunoita auki kun kovasti köyrivät ja me normaalit saamme kärsiä. Voihke täyttää kadut ja arvatkaa mitä teen korva kiinni seinässä koko yön?

Äänestä

sillä tässä asuu kunnollista porukkaa eli elä yleistä, kuitenkaan :)

Äänestä

itse siellä asuvana voin sanoa että meidän talossa ei ole ainakaan kuin perheitä ja vanhuksia. Luulisin ainakin että köyrivät ihan keskenään. En tiedä muista.

Äänestä
  • HYVÄ HERRA 69. ILMASTA KUULUU JOSKUS PARITTELUN ÄÄNIÄ.

    Äänestä

olen 69 vuotias mieshenkilö ja eläkeläine puhun suomea ja vihaan kommunisteja mutta minusta ihmisten seksuaalikäyttäytymisee oli jotain rajaa laittettava. Ettei ihan säädyttömsäti kähmitä esimerkiski rantatiellä kävellessä ja aktin äänet yriettää peitä vaika tv.tä kovemmalle laitamlla. näin Pikisaari säilyy inhimillisenä paikkana elää!

Äänestä

tuli useinkin vierailtua "yökylässä"
Tietäjänkadulla ihan siinä alkupäässä....
U asunee vissiin nykyään Kouvolan suunnalla ;)

Äänestä

mina etsin nainen lappeenrannassa olen 29 vanha

Äänestä
  • Turpa kiinni ja tee pari rullakebabia, tuplalihalla.

    Äänestä

  • möhöhöhö kirjoitti:

    Turpa kiinni ja tee pari rullakebabia, tuplalihalla.

    minä etsim nuorta naista 18-25v,mina olen karvainen ja minulla on paljon raha

    Äänestä

Täällähän saakin päivän makeimmat naurut.......

Äänestä
  • Huvejasi voisi sanoa halvoiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikisaari kirjoitti:

Minulla on Pikisaaresta aika "aktinen" käsitys, mites muilla? Tuntuu, että sieltä irtoaa tälläiset elämän perusasiat aika helposti.
"muutaman kerran köyrinyt"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu