Kertokaa joku mitä kokemuksia teillä on InkClubista!
Onko se jotain kusetusta, vai kannattaako siihne oikeasti liittyä että saisi printterin mustetta halvemmalla??
Onko se jotain kusetusta, vai kannattaako siihne oikeasti liittyä että saisi printterin mustetta halvemmalla??
Vastaukset 11
Vanhimmat
Olen tilannut inkclubista ja ongelmitta on musteet tullut,mutta nykyisin tilaan FinInk:stä koska se on Suomalainen yritys ja jos asut lähellä Helsinkiä niin voit hakea musteet ym. suoraan myymälästä.
Suositaan Suomalaista vaikka samanvalmistajan musteita nuo kaksi myyvätkin.
kotiin ja lasku on mukana, hyvin pelannut.
Melko nopea toimitus ja suosittelen kokeilemaan.
itse olen ainaki tyytyväinen.
Olen tilaillut sekä InkClubista että FinInkistä, ja systeemit pelaa molemmilla. Siirryin FinInkiin, kun maksu netissä suoraan on kätevä, ja jos tilauksensa on itse tyrinyt, saa hillonsa takaisin.
suoraan paketti suoraan kotiin/postilaatikkooni jos sieltä tilaa.
Kyllä tulee.
Suomalaista ;)
Ostin niiden itse täyttämiä kasetteja ei toiminu kaikki enpä tilaa enään,tehdastekoset ei sen halvempia kuin muuallakaan.
Kolmanen toimituksen kasetteja tulostin ei suostu tunnistamaan, meni hukkaan koko satsi.
Se kokemus ainakin on, että joku lisäosa firefoxissa varoittaa siitä aina, kun menen sille sivulle. On tietenkin jäänyt ostokset tekemättä, semminkään kun olen edes katsonut niitä.
Ei toimi. Toimitukset kestävät viikkoja. Älä osta tuolta. Samat tuotteet löytyvät muiltakin.