Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Joulukalenteri...

...hukassa eli mistä löytäis sellaisia joulukalentereita, joista luukkua klikkaamalla tulee esiin naisen kuva. Joskus aikoinaan niitä läheteltiin sähköpostilla kavereille...nyt siis kalenterit hukassa. Osoitteita mistä löytyy...pliis...and Merry Christmas.
1720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mistä lukkukerrallaan nainen paljastuu ja viimeisen luukun kiksautettua auki voih kauhistus mikä akka jalatleväållään karvaiset sandaalit jalassaan paksumatami jalatlevällään mahoton karvainen reva levällään huikaiseva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julgubbe kirjoitti:

...hukassa eli mistä löytäis sellaisia joulukalentereita, joista luukkua klikkaamalla tulee esiin naisen kuva. Joskus aikoinaan niitä läheteltiin sähköpostilla kavereille...nyt siis kalenterit hukassa. Osoitteita mistä löytyy...pliis...and Merry Christmas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu