Kauko-ohjain

Millähän hinnalla sais kauko-ohjattavan keskuslukituksen autoon, jossa keskuslukitus löytyy ennestään? Auto on Golf Variant -01.
3712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viper 211S maksaa 89 euroa.

Äänestä
  • Eli onnistuukohan asentaminen tumpelolta ohjeiden avulla? Vastaavasti kuinka kauan asennus kestäisi pajalla?

    Äänestä

  • vaikeaa? kirjoitti:

    Eli onnistuukohan asentaminen tumpelolta ohjeiden avulla? Vastaavasti kuinka kauan asennus kestäisi pajalla?

    Mikään asennus ei ole kenen tahansa tehtävissä. Oulussa asiantuntevalla pajalla asentavat noin 4:ssä tunnissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskuslukitukseen kirjoitti:

Millähän hinnalla sais kauko-ohjattavan keskuslukituksen autoon, jossa keskuslukitus löytyy ennestään? Auto on Golf Variant -01.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu