Antin kulissi pettää

Unissaankin jo sopersi "Saatana. Mä lähen kanssa kohta". Paniikki iskee.

Alitajuisestikin tietää jo häviävänsä. Päivällä oli ihan sekaisin, kun ilmoitettiin, ettei nimeämisiä enää ole. Ei tiedä ketä nuolla.
5931
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että Antti lähtee-tai oon melkein varma siitä.muistakaa nyt.tiedän sen jo.

Äänestä
  • eikö se eukko sanonut et se ryökäle voittaa... Käykää kapinaan perttu fanit!!! Perttu voittoon!!!

    Äänestä

  • Kristallipallini kertoo että Terhi lähtee.

    Äänestä

mies on vain esittänyt olevansa jotain..muuta mitä oikeasti todellisuudessa on.miten se ois voinu muuten seukata julkisuudenhenkilönkin kanssa jos ois tuommonen nössö paska!!matkustellu ja vaikka mitä..ni miettikkää

Äänestä

Sitä saa mitä tilaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelko persiissä kirjoitti:

Unissaankin jo sopersi "Saatana. Mä lähen kanssa kohta". Paniikki iskee.

Alitajuisestikin tietää jo häviävänsä. Päivällä oli ihan sekaisin, kun ilmoitettiin, ettei nimeämisiä enää ole. Ei tiedä ketä nuolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu