P-elokuvista

Pornstar

Ajattelin avata tällaisen aiheen, kun tuolla eräällä toisella palstalla joku totesi vähän siihen tyyliin, että "Rakel Liekki ei ole kaunis, koska kaikki ovat nähneet hänet jo joka paikasta". Tuli sitten vaan mieleeni, että onko oikeesti pornossa jonkun mielessä jotain pahaa???

Tällaiset eläin-, lapsi- yms. jutut on asia erikseen, niistä en nyt puhu ja sellainen on sairasta! Mutta siis ihan TAVALLISET pornoleffat?

Minä ja mieheni ainakin katselemme silloin tällöin pornoa ihan yhdessä ja se on oikein piristävää ja virikkeellistä En ymmärrä niitä naisia, jotka kyttäävät miestänsä ja tutkivat kaikki nettisivut joilla mies käy, ettei siellä VAAN olisi käyty millään pornosivuilla!

En tiedä ketään miestä, joka voisi REHELLISESTI väittää, ettei porno kiinnosta. Minusta on älytöntä, että miehen täytyy katsella pornoa SALAA, kun sen voisi tehdä myös YHDESSÄ!!!

Ja mitä tulee vielä tuohon kommenttiin Rakel Liekistä, niin en todellakaan ymmärrä, miksei joku ihminen voisi olla kaunis sen takia, että on pornotähti???

Kommentteja, pliis :)

7

1292

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sanoo nainen

      Sitä voi ukkonsa kanssa katella. Siistii ja suht
      normaalin näköstä touhua verrattuna kovaan pornoon,
      jossa on niin sairasta paskaa ja teeskentelyä,
      ettei sitä voi tajuta. Ketä sellanen sytyttää?

      • ukkeli24v

        tottahan se on että se akkojen teennäinen huutaminen/vinkuminen ja ukkojen ölinä on ihan helvetin tyhmän kuulosta! Mutta näin miehenä sanon vaan että kyllä siinä pornossa pitää penetraatiot näkyä ja hyvin! se on se juttu mikä kiihottaa...


    • Pornolli

      Kaunis on Rakel Liekki. Olen nähnyt aika montakin naista jokapaikasta eikä se ole vähentänyt heidän kauneuttaan. Kummallista puhetta sillä perusteella arvostella.

      Tavallista pornoa tykätään vaimon kanssa katsoa sillointällöin. Joskus itseksenikin.

      Ei porno ole paha asia, vaan virikkeellistä AIKUISTEN viihdettä. Jos joku nyt valittaa kuinka naisia alistetaan pornossa, tai heitä pakotetaan... Varmaan joissain tapauksissa pitää paikkaansa, mutta esimerkiksi suomessa on 2 naista: Rakel ja Mariah, jotka ovat itse alan yrittäjiä ja luoneet uraa (?) tällä alalla aivan vapaaehtoisesti.

      Mitä pornotähtiin tulee, minun mielestäni Rakel on todella kaunis verrattuna ulkomaalaisiin, leikeltyihin silikoninaisiin. Rakel on enemmän aito ja luonnollisen kaunis kuin hyvin moni muu.

      Enkä ole sitten mikään kakara, vaan tavallinen 35v perheenisä.

      • Pornstar

        ...vielä se, että Rakel on kauneutensa lisäksi myös todella fiksu ihminen. Ei todellakaan mikä tyhjäpää-bimbo vaan omilla aivoillaan järkevästi ajatteleva nuori nainen :)

        ps. Enkä ole itse Rakel Liekki vaan aivan tavallinen naisihminen, jonka mielestä porno on ihan kivaa ;)


      • Tiuku
        Pornstar kirjoitti:

        ...vielä se, että Rakel on kauneutensa lisäksi myös todella fiksu ihminen. Ei todellakaan mikä tyhjäpää-bimbo vaan omilla aivoillaan järkevästi ajatteleva nuori nainen :)

        ps. Enkä ole itse Rakel Liekki vaan aivan tavallinen naisihminen, jonka mielestä porno on ihan kivaa ;)

        ..tykätään miehen kanssa katella sillon tällön yhessä pornoa..;) Ja Rakel Liekki on upea!:)


      • Pornolli
        Pornstar kirjoitti:

        ...vielä se, että Rakel on kauneutensa lisäksi myös todella fiksu ihminen. Ei todellakaan mikä tyhjäpää-bimbo vaan omilla aivoillaan järkevästi ajatteleva nuori nainen :)

        ps. Enkä ole itse Rakel Liekki vaan aivan tavallinen naisihminen, jonka mielestä porno on ihan kivaa ;)

        "yö Rakelin kanssa" -ohjelmassa viimeistään huomaa että nuori nainen osaa myös käyttää aivojaan. Kävin katsomassa Rakelin taidenäyttelyä ja hän on lahjakas myös kuvataiteessa.


    • ...surku

      vituttaa se vaan kun salaa käypi toisia pilluja kattelemas eikä edes myöntäny heti kun eihän tiennyt mistä sain niistä tietää.

      Mut siihen vaan on tyytyminen et toiset naiset niit kiinnostaa aina ja porno kiinnostaa aina oikeassa olet =) et voi olla koskaan täysin number one hänelle

      Mutta kun ei se suostu sitä pornoa mun kans kattoo! ja muutenki on vaitonainen sen suhteen ja isältäni vielä pölli pornovideon kerran ja siihenkin oli vallan mainio selitys kun sen löysin että kaverilleen pölli ;)
      Siinäpähän vatkaa munaansa minä vatkaan pilluani elämä jatkuu ja rakastetaan =)

      katkeroituneet tai elämäänsä kyllästyneet tai itsesäälissä rypevät naiset.... ja muutkin.. miehetkin...

      ---------> www.mahtisonni.net

      ei toi kyllä tohon raakkeliin liittyny...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2024
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1082
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      883
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      262
      770
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      760
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      744
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      693
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      679
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      673
    Aihe