miksi???

k.t.k

MIksi ihmeessa sheriffi poisti minun kysymykseni koraanista ja moraalista. Se oli ihan vilpiton kysymys! Mita keskustelun saantokohtaa se rikkoi?

4

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JAJH

      Goharin oman säännöstön mukaisesti sellaiset viestit, jotka sisältävät kysymyksen, johon rehellisesti vastaten tulos on islaamin kannalta kielteinen, on poistettava.

      • Gohar

        Jos et vielä ole huomannut, niin tällä palstalla ei ole seriffiä, tämä on ihan oma ja erillinen palstansa. Täällä viestejä poistaa ylläpito itse.
        p.s tämä on toinen kerta kun itse edes ehdin vilkaista koko palstaa,mutta hyvä että sensuuri toimii aktiivisten lukijoitten puolesta, se mitä otsikoita täällä on jo vilahdellut,kertoo että sensuroitavaa on piisannut.


      • JAJH
        Gohar kirjoitti:

        Jos et vielä ole huomannut, niin tällä palstalla ei ole seriffiä, tämä on ihan oma ja erillinen palstansa. Täällä viestejä poistaa ylläpito itse.
        p.s tämä on toinen kerta kun itse edes ehdin vilkaista koko palstaa,mutta hyvä että sensuuri toimii aktiivisten lukijoitten puolesta, se mitä otsikoita täällä on jo vilahdellut,kertoo että sensuroitavaa on piisannut.

        On myös huomattu, mikä on linjasi sheriffinä. Lisäksi on hyvä, että kerroit arvostelevasi tekstit otsikkojen perusteella. mikset kerro sitä palstalla, jossa sheriffinä toimit?


      • kysymyksiä

        Ei siis totuutta näkyviin siitä vois jopa joku oppia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      86
      5352
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      78
      4714
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      3017
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      87
      2948
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2514
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      61
      2039
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      25
      1966
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      114
      1439
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1328
    Aihe