Joko kenelläkään D600?

Jokos kukaan on moisen saanut kätösiinsä?
Kävin hiplaamassa Gigantissa ja oli kyllä makeen oloinen leikkikalu.Vielä pitäisi jakasaa odottaa.
51158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meille tänne huollon puolelle on tullut jo muutamia kappaleita ja pitää sanoa että ensivaikutelma oli ristiriitainen: Laitteessa on ok iso näyttö MUTTA erittäin herkkä naarmuille. Laitteessa ei ole esikuvansa D500 mukaista muovinamiskaa näppiksen yllä/näytön alla josta läpän saa nopeasti avattua/suljettua -> avaaminen ei ole niin helppoa kuin d500ssa. Plussaa tietysti stereokajareista jos niistä jotain iloa saa. Ja hyvälaatuisesta kamerasta.

Äänestä
  • Voisitteko te siellä huollossa laittaa palautetta eteenpäin (Samsung-matkapuhelinvalmistajalle) näistä asioista,joita äskeisessä tekstissäsi tuli esille?.

    Äänestä

29.11 ostin d600.oli aika vaikea löytää.joka paikassa mainostetaan mut missään sitä ei ollut.2 kpl tuli dna myymälään jotka molemmat ostin pois.sanoi et seuraavia tulee ehkä 18pv tai ensi vuonna.puhelin on todella monipuolinen ja kohtuu helppo käyttää.näyttö on tosiaan melko arka naarmuille.kamera todella hyvä.valikot selkeät.viestin kirjoittaminen hiukan vaikeampaa verrattune ns.normaali malliin johtuen näppäimien sijoituksesta kannen tason alapuolelle.yleisvaikutelma melko muovinen...tuntuu aika lelulta kädessä.aika näyttää kestääkö??
kaikesta huolimatta 5 tähteä. suosittelen.
terv: "ennen aina siemens "

Äänestä
  • siemens se vasta paska onkin. ja "kestävä".

    Äänestä

  • samppa kirjoitti:

    siemens se vasta paska onkin. ja "kestävä".

    minulla on SHG-D600E..... suosittelen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hetiheti kirjoitti:

Jokos kukaan on moisen saanut kätösiinsä?
Kävin hiplaamassa Gigantissa ja oli kyllä makeen oloinen leikkikalu.Vielä pitäisi jakasaa odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu