Eikös se just päivällä sanonut että hitto kun on kuukautisetkin!
Inhottavaa varmaan muista jos vesi onkin kohta punaista!
Inhottavaa varmaan muista jos vesi onkin kohta punaista!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
tamppooneista ikinä??
en olisi niinkään varma, tosin voihan sillä olla siellä joku kestorättikin!!
Apua, mä en ehkä halua tietää lisää
bb naisille sattunut menkat bb talossa, ja käyttäneet tamponia.
terhi on vaan avoin, eikä sen takia pitäs haukkua!
kyllähän uimahallit ja kylpylät on täynnä menkkasia...
ja valkovuotoo tulee ilman menkkojakin. niin tiina ei vaan tunnusta.. voi vee
joka kylpylässä ja uimahalleissa on vieläkin pahempaa kuin menkat, nimittäin tautiset, syyhyset, jalkasienet yms. Toi on vielä sitä pientä ,mistä yritetään mollata terhiä. Paras tyttö mitä on talos ollut!!!!Terhi voittoon!!!!
käytetäänkin bakteereja tappavia aineita esim. kloori! Paljussa niitä ei taida pahemmin olla!!??
....kaikista talossa olleista naisista ja parempi kuin Tinderella.Terhi voittoon!!!!!
hallissa ja sitten illalla "puunataan", huom lattioilta saa lisäkavereita!!!
kokoaika valittamassa ja sitä v.tuttaa , kun antti ei siinämielessä hänestä välitä.
Tän viikon Terhi on ollut kaikista KAUHEIN !
kilpailu käynnissä, piti vaan jotain inistä ja sitten pääsee taas halaamaan Anttia.
Varmasti Anttia vatuttaa aikas lailla!!
Sen osoitti jo saunareissu, Terhi olis voinut mennä Antin viereen, mutta EI HALUNNUT!!!Vihdoin Terhikin on huomannut Antin pentumaisuuden... TiinaPiina ei taas tiedä että mitä tekee vai tekeekö ollenkaan!
että meette kimppakylpyyn (yksityisesti) sit kun teillä kaikilla on menkat samaan aikaan, ei tarvi sit varmaan tamponiakaan.
ITSE EN OLE IKINÄ MENNYT ESIM UIMAHALLIIN KUUKAUTISTEN AIKANA
uskotella itelleen , ettei välitä Antista , koska Antti ei ole häneen lämmennyt vaikka niin moni luuli , että tapahtuu Iinan lähdön jälkeen , mutta ONNEKSI EI :)
BAKTEERIKAMMOINEN taas ylireagoi...
minun tapoihini, eikä se ilmeisestikään ole hyvien tapojen mukaista!!
Virtsa, uloste, yökit jne. menee samaan kategoriaan kui kk:set simhallenissa, tästä voi päätellä, että ei käy halleissa tai muissa yleisissä paikoissa...ruokapaikat, kahvilat yms.
että on kohta 3kk jaksanut sen hemmetin tyrkkytenaladyn tyrkytysyrityksiä. Sanokaa Antista mitä vaan niin moni jätkä ei oikeesti kestäis yhtä hyvin ton Terhin touhuja kun Antti on kestäny. Onneks ei oo enää kun viikko niin Anttikin saa oikeata naista :)