onnistui, rekisteröityminen tänne. Olin tekemässä sitä kerran aikaisemmin. Kuten tavallista kesken kaiken tuli puhelu. Yritin puhua ja samalla kirjoitella. Mutta, kun olen putkiaivo (mies), se epäonnistui. Soittaja oli minulle tärkeä henkilö, joten sitä ei voinut katkaista. No olipas tämäkin uutinen. Älkää välittäkö, en ole täysin vielä herännyt.
Nyt se
Felixman
11593
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
pukeutuneenakin :)) Täällä onkin niin holodnaa ettei voi juoksennella kuten etelässä :)
Ja hyviä uutisia ne kaikki on, kunhan ei ole huonoja.. äässs... ei nää tippaleivät toimi sen paremmin...
epäonnistuneen putkiaivon tarkasteluun.Kaik tärkeet soittajat täytyy hoidella joten nyt viimestään sun tulee heräillä nikkis myötä.
Et sit pöllömmin tuota nikkiä valinnukkaan.
:DD
siis nyt virallisesti rekisteröitynyt Suomi24 nimiseen maailmaan.
Oletko täysin tietoinen mihin olet itsesi saattanut?
Oletko miettinyt tarkkaan tämän ottamasi askeleen seuraamukset tulevaisuudellesi?
Tiesitkö laisinkaan tänne tullessasi, että tänne saattaa..aivan huomaamattaan..addiktoitua?
Toisaalta..täältä saattaa saada itselleen myös hyvän mielen*hymyilee*
Täältä saattaa löytää ajatuksilleen sopivan väylän ja omituisillekkin mietelmille löytyy kiinnostunut lukija.
Toisaalta saatat jo tietää tämän kaiken, että olisin ihan hyvin voinut kiteyttää koko tuon edellisen sanaan: tervetuloa *hymyilee*
Itestäs mitään putkiaivoo tee..
Toi nyt on "noita" juttuja..
Tervetuloa joukkoon "julmaan" :))
Jorataanki vähän.. :))
Tästä lähin, tää on siun nimikkobiisis.. ;))
http://www.millan.net/funp/100/ketchup.html
Ja, tietysti myös..
Tervetuloo, rekattuna.. :))
naiset, kiitokset miellyttävästä vastaanotosta näin rekisteröitynä ja mukavasta joraamisesta ihan hikeen asti :) Teille kaikille (naisille) konjakin makuiset pusut! Olen lähdössä bailaamaan ja suomalaiseen tapaan otan vähän vauhtia ennen lähtöä :)
mä en ehtiny pusujen jaolle...;))
...baila baila ilta tänään :D
Ja tietty pitää ottaa vauhtia ensin.
Mutta hyvä kun rekisteröidyit. Mistä väiteltäis?
mii-sulle ja Animukselle myös pusut, NYT! Maistuiko hyvältä? (Olin pessyt hampaani).
Tulipa tanssittua todella paljon. On se vaan niin mukavaa, että on mentävä tänä iltanakin jatkamaan. Konjakki sopivassa määrin on hyvä vauhdittaja.
Siitä väittelystä. Voidaan väitellä (ja kinatakkin) ihan mistä vaan. Jos voitan, mitä saan palkinnoksi?
Vastaukseni saattaa joskus viipyä, kun olen liikkuvaa sorttia, mutta koetan pitää puoleni...
*konjamiini pususta*.. :DD
Tais olla onnistunut ilta, kun
tänään otat uusiks.. ;))
kiitti vaa muiskusta..;))vähän maistu konjamiinilta,mutta hällä väliä..:))