huhhuh mitä nousuu

kaverini osti maalivahdin kaks kolme viikkoo sitte ja nyt on ollu kahet päivitykset ja TSI on noussu 3010 ---> 4620 !!
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei toi nyt mitään kummallistaoo

Äänestä

Yksi kuntotaso on 10% TSI:tä. Oletetaan että tuolla oli kunto välttävä ostettaessa. 3 treenipäivityksessä kunto voi nousta helpostikin 3 tasoa.

Eli 3010 -> 3311 -> 3642 -> 4006.

Kaverisi varmaan treenaa mokkeja. Tossa tapauksessa TSI nousisi noin 400 per treeni.

Eli 3010 -> 3410 -> 3842 -> 4242.

Ja sitten kun tuohon yhdistää kunnon nousun niin:

3010 -> 3751 -> 4566 -> 5462.

Veikkaisin että mokke oli ostettaessa välttävässä kunnossa ja kelvollinen+1. Ja on nyt erinomaisessa kunnossa ja hyvä-1. Suurinpiirtein noin.

Äänestä
  • "Veikkaisin että mokke oli ostettaessa välttävässä kunnossa ja kelvollinen 1. Ja on nyt erinomaisessa kunnossa ja hyvä-1. Suurinpiirtein noin."

    Ehkä lähemmäs hyvä 1 ja nyt erinomainen-1.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


älytöntä kirjoitti:

kaverini osti maalivahdin kaks kolme viikkoo sitte ja nyt on ollu kahet päivitykset ja TSI on noussu 3010 ---> 4620 !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu