sunnuntai-iltana

Antista, onneksi!
10562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

sanoi täi ja jatkoi matkaa.

Äänestä

Ei se Antti sieltä vielä lähde. Tuskimpa vain saa vähiten ääniä kaikista. Luulisimpa, että Tiina tai Terhi lähtee. Ihan realistisesti ajateltuna.

Sitten viimeisenä päivänä kaikki tippuneiden äänet tulevat Antille ja loput Pertulle. Siinä nähdään kuinka pitkälle Perttumaan kakaroiden äänet riittää.

Antti voittoon!

Äänestä
  • se on varma..niin vittumaisesti käyttäytyy!!

    Äänestä

  • tiukkaa on se joo

    Äänestä

  • BB fan...... kirjoitti:

    se on varma..niin vittumaisesti käyttäytyy!!

    Onneksi sinä et ole sitä päättämässä.

    Jos tuntisin sinut irl niin voitaisiin lyödä vaikka tonnista vetoa, että ei tipu.

    Äänestä

  • Fertiles kirjoitti:

    Onneksi sinä et ole sitä päättämässä.

    Jos tuntisin sinut irl niin voitaisiin lyödä vaikka tonnista vetoa, että ei tipu.

    me katsojathan siitä just päätämme..laitappa se sun tonnis vaikka hanuriin!!!

    Äänestä

  • ...ne äänestää siloposkisinta voittoon... No tapahan se on sekin. Toivoisin todella, että Antti lähtee vihdoin ja viimein, kun siihen tilaisuus on saatu!

    Äänestä

herättää kuitenkin vähiten intohimoja mihinkään suuntaan, sorry

Äänestä
  • jos ei heppi seiso

    Äänestä

ÄLÄ ÄÄNESTÄ ANTTIA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päästään... kirjoitti:

Antista, onneksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu