Meneekö the sims 2 pieleen?

Meneekös TheSims2 pilalle jos laittaa siihen crackin, eli ei tarvitse käyttää cd:tä? Nopeutuisikohan peli niin? kiitos vastauksista jo etukäteen. :)
8399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

no kuule mee hoitoon

Äänestä
  • no jee-e :o?

    Äänestä

Niin sanottu "pikatallennus" ei toimi (se jossa on se levykkeen kuva) eikä myöskään rakentaminen.

Äänestä
  • käykö yöelämässä samalla lailla?

    Äänestä

  • juu-u. kirjoitti:

    käykö yöelämässä samalla lailla?

    Samoin käy night livessä :(

    Äänestä

  • simssiintoilija kirjoitti:

    Samoin käy night livessä :(

    Entä jouluosassa? Kävi mielessä että ootko ihan varma vai kusetatko? kyllä pitäisi toimia?...

    Äänestä

  • kyllä toimii pikatallennus ja rakentaminenkin jos hankkii kunnollisen crackin. ei mulla oo ollu ongelmia ikinä.

    Äänestä

  • juu-u kirjoitti:

    Entä jouluosassa? Kävi mielessä että ootko ihan varma vai kusetatko? kyllä pitäisi toimia?...

    Ei toimi, ei kuseta. Crackin, jos lataat niin pelillesi joutuu tehdä tietyn jutun, minkä nimeä en nyt muista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tsejahh:) kirjoitti:

Meneekös TheSims2 pilalle jos laittaa siihen crackin, eli ei tarvitse käyttää cd:tä? Nopeutuisikohan peli niin? kiitos vastauksista jo etukäteen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu