Itelläni joku 10e..Ensi viikolla varmaan lisää..
Pal teil on menny rahaa
äänestämiseen????
3269
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
42 miljoonaa euroo
Nolla euroa, nolla euroa, nolla euroa ja hyvä mieli.
Antaa toisten tehdä työt, hah ha hah.. viisas pääsee vähemmällä.
Rahamäärästä en tiedä, mutta laatikossa on ollut jo viime kesästä asti firman asiakastilaisuuden jäljiltä parikymmentä DNA:n prepaidi -korttia.
Kaikissa oli jotakin rahasummmaa jäljellä, ja ne olisi mennyt vanhaksi tammikuulla. Lutkutin eilen ja tänään kaikki meneen tyhjäksi, niin kauan että DNA:lta tuli tekstariviesti että "palvelua ei voi enää tilata".
Kellekä laitoin? En sano, mutta Pertulle ei mennyt nämä äänet.
Perttu on aivan mainio TV-kasvo, eikä minulla ole tosiaan yhtään mitään Perttua vastaan.
Perttu on hirveä kiroilija ja ärsyttävä kakara. Mutta Pertussa on kiistatta myös aivan hyvää miehen mallia monellekin, Perttu on miehekäs sälli, ja siksi varmaan moni murrosikäinen alitajuisesti myös tykkää Pertusta.
Muutaman kerran Perttu on sanonut jotakin omiin tuleviin lapsiinsa viittaavaa, ja niistäkin vähistä sanomisista voi arvailla että Pertusta tulee hyvä ja huolehtiva isä aikanaan.