tarjolla 47 lvl ukko

olis tarjolla 47 lvl ukko
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onko se ilmainen ukko vai maksava jos maksava niin en ota jos ilmasiks niin otan kirjota pasi42 kun hän pelaa niin sovitaan se paikka missä kerrot salasanan ja nimen

Äänestä

...5k?

Äänestä

ostaisin sen 10 K. mun jätkän nimi on Zuumi1. paljonko sillä on rahaa?

Äänestä

100k

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cini3 kirjoitti:

olis tarjolla 47 lvl ukko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu