SARATOGA

MISSÄ VIKA KUN PAINAA KAASUA KONE PÄTKII ILMENEE AINA KUN NO KOSTEAA VIRRANJAKAJAN OLEN PUTSANNUT TULPAT VAIHTANUT AUTTAKAA
5679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ehkä voisit vaihtaa tuoreempaan autoon...

Äänestä

kaikki virtapuolen osat ja ota koodit ulos, happitunnistin ym.?

On sähköjuttu.

Äänestä
  • Osaako kukaan sanoa paljonko maksaa? happitunnistin Mistä saa niitä edullisesti? kone ottaa 3000 kieppiä sen jälkeen pätkii.

    Äänestä

  • hermot kirjoitti:

    Osaako kukaan sanoa paljonko maksaa? happitunnistin Mistä saa niitä edullisesti? kone ottaa 3000 kieppiä sen jälkeen pätkii.

    auto on 2.5 turbo v:93

    Äänestä

  • tunnistin kirjoitti:

    auto on 2.5 turbo v:93

    tahansa huoltamolla esim. bosch-huollolla varustetulta.

    samoin saa sen tunnistimen ym.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PÄTKII kirjoitti:

MISSÄ VIKA KUN PAINAA KAASUA KONE PÄTKII ILMENEE AINA KUN NO KOSTEAA VIRRANJAKAJAN OLEN PUTSANNUT TULPAT VAIHTANUT AUTTAKAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu